31 травня до Дніпра з’їхалися найкращі юні борці із всієї Дніпропетровщини та не тільки. Цього дня у обласному центрі проходило одразу два значних турніри із вільної боротьби. Показати себе, перевірити на міцність своїх конкурентів та позмагатися за відзнаки до Дніпра поїхали й криворіжці. Додому вони везуть неймовірний успіх та одразу 13 медалей різного ґатунку. Про це повідомляє виконком Інгулецької райради на сторінці в соцмережі.

Відзначилися інгульчани на відкритому чемпіонаті області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат до 13 років. Зокрема Марія Дрепот та Владислав Іцковський обійшли усіх суперників та вибороли золото у своїх категоріях. Компанію їм склав Макар Стрижеус, який також посів перше місце. Олександр Гончар та Павло Іваноєвський отримали срібло, а Микита Мурлян, Ілля Труфанов та Кирило Міфхтахов посіли заслужене ІІІ місце.

Не обійшлося без успіху наших спортсменів і на Відкритому кубку Дніпра з вільної боротьби серед юнаків та дівчат до 15 років. Володимир Губа обійшов у турнірному заліку навіть володарів змагань та посів перше місце. Богдан Гаік, Ярослав Гладиш стали другими, а Тимофій Давида та Олександр Гончарук посіли третє місце.

Допомагав готуватися усім спортсменам до змагань досвідчений колектив тренерів та наставників у складі: Юрія Турчина, Дмитра Бабюка, Олександра Подольського та Владислава Піскового.

Криворізькі борці підкорили п’єдестали одразу двох чемпіонатів із вільної боротьби1