Криворізькі джиу джитсери вибороли 15 нагород на Кубку Європи

У Чорногорії з 15 по 17 вересня проходив кубок Європи з джиу джицу BALKAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2023-PODGORICA. Команда з Кривого Рогу змогла вибороти 15 нагород. Переможцями стали вихованці спортивного клубу «Дракон». Про здобутки підопічних повідомив Club Dragon Jiu Jitsu Tatsu Do у фейсбуці.

Криворізькі джиу джитсери вибороли 15 нагород на Кубку Європи

Вісімнадцятий BALKAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2023-PODGORICA пройшов з 15 по 17 вересня у Чорногорії. До змагань допустили спортсменів від 10 років. Їх розділили по категоріям за вагою, статтю, видом боротьби та віком. Команда з Кривого Рогу продемонструвала набуту у важких тренуваннях майстерність та виборола 15 нагород. 

Ярослав Прус та Кирило Шаповал здобули золоті відзнаки у не-ваза (різновиді боротьби де основна увага приділена переводу противника на землю та використанню технік, що дозволяють швидше завершити поєдинок) та срібні у файтингу (тут дозволені удари руками та ногами, кидки, переведення у партер, больові та задушливі прийоми).  

Олексій Юхнов став першим у не-ваза, а у файтингу посів третє місце. Ярослав Юхнов виборов друге місце у не-ваза і третє у файтингу. Данило Зайцев серед своїх суперників став першим і у не-ваза, і у файтингу. Максим Шаповал завоював золото у не-ваза, в цьому ж різновиді третє місце посів Артем Манойло. Роман Кузьменко виборов срібло у файтингу.  

Пишаємося кожним!

Криворізькі джиу джитсери вибороли 15 нагород на Кубку Європи1

Криворізькі джиу джитсери вибороли 15 нагород на Кубку Європи2

Джерело

Новости Кривого Рога