Криворізькі герої-екстремали врятували чоловіка, який був замкнений дві доби без їжі та води на балконі

Не минуло й тижня з минулого героїчного вчинку, як команда криворізьких екстремалів «Дангіон Кривий Ріг» в черговий раз надала допомогу тим, хто її потребує. На цей раз криворіжці допомогли чоловікові, який кілька діб просидів без їжі і води на власному балконі.

Як повідомив на своїй сторінці в соцмережі екстремал Микола Єрошкін, 4 червня команда «Дангіон Кривий Ріг» на прохання Патрульній поліції Кривого Рогу провела рятувальну операцію «Червоний дощ».

На балконі верхнього поверху 5-ти поверхового будинку більше двох діб без води та їжі знаходився літній чоловік. Потрапити всередину свого житла він не міг, так як двері зачинилися. Патрульні покликали ГСЧС для вирішення цієї проблеми. Рятувальники вибрали варіант примусового відкриття вхідних дверей шляхом її злому, проте господар оселі категорично був проти такого варіанту, так як не має фінансових коштів для її ремонту.

У разі злому погрожував стрибнути з п’ятого поверху (за попередньою інформацією, він перебуває на обліку в психо-неврологічному диспансері).

В результаті рятувальної операції, екстремали змогли спуститися з даху будинку і потрапити через кватирку в квартиру і на балкон до потерпілого.

Новости Кривого Рога