Криворізькі нацгвардійці зі службовим собакою Джеком побували в гостях у школярів

Прес-служба Криворізької військової частини 3011 Національної гвардії України.  

В одній із шкіл Кривого Рогу, якою опікуються криворізькі нацгвардійці, відбулася зустріч військовослужбовців та учнів – у гості до дітей завітали кінологи зі службовою собакою Джеком.

Під час зустрічі кінолог із собакою зробили показовий виступ та відпрацювали базові команди. Діти мали змогу самостійно повторити із Джеком команди та пригощали його смаколиками.

Славнозвісний пес Джек спеціалізується на розшуку людей. На службі в лавах нацгвапрдійців він вже вісім років. За цей час собака залучався до пошукових заходів та разом зі своїм хазяїном ніс службу на ротаціях у Донецькій області. Нещодавно німецька вівчарка Джек був нагороджений медаллю «За віддану службу».

 

Криворізькі нацгвардійці зі службовим собакою Джеком побували в гостях у школярів0 Криворізькі нацгвардійці зі службовим собакою Джеком побували в гостях у школярів1 Криворізькі нацгвардійці зі службовим собакою Джеком побували в гостях у школярів2 Криворізькі нацгвардійці зі службовим собакою Джеком побували в гостях у школярів3 Криворізькі нацгвардійці зі службовим собакою Джеком побували в гостях у школярів4 Криворізькі нацгвардійці зі службовим собакою Джеком побували в гостях у школярів5

Джерело

Новости Кривого Рога