Криворізькі надзвичайники піклуються про безпеку відпочивальників на водних об’єктах міста

У спекотні дні літа погода спонукає населення шукати свою зону комфорту поблизу водойм. Аби такий відпочинок був безпечним, службовці ДСНС  Кривого Рогу проводять профілактичні заходи щодо запобігання загибелі та травмуванню людей на водних об’єктах.

14-го серпня фахівці ДСНС провели ряд профілактичних бесід серед населення міста. Громадяни із зацікавленістю слухали  рятувальників, які закликали не порушувати правила безпеки під час перебування біля води.

Окрім того, надзвичайники поспілкувалися також із дітьми, закликаючи їх  не відпочивати поблизу водоймищ без дорослих.

Кожен співрозмовник отримав від рятувальників на згадку про зустріч тематичну листівку із правилами безпеки на воді.

 

 

Криворізькі надзвичайники піклуються про безпеку відпочивальників на водних об’єктах міста0 Криворізькі надзвичайники піклуються про безпеку відпочивальників на водних об’єктах міста1 Криворізькі надзвичайники піклуються про безпеку відпочивальників на водних об’єктах міста2 Криворізькі надзвичайники піклуються про безпеку відпочивальників на водних об’єктах міста3 Криворізькі надзвичайники піклуються про безпеку відпочивальників на водних об’єктах міста4 Криворізькі надзвичайники піклуються про безпеку відпочивальників на водних об’єктах міста5 Криворізькі надзвичайники піклуються про безпеку відпочивальників на водних об’єктах міста6

Джерело

Новости Кривого Рога