Криворізькі надзвичайники попередили місцян про небезпеку відпочинку на водоймищах

Криворізьке районне управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Щодня фахівці ДСНС контролюють ситуацію з дотриманням громадянами правил безпечної поведінки поблизу водних об'єктів задля підвищення рівня обізнаності громадян щодо вимог безпечної життєдіяльності.

Сьогодні, 2-го червня рятувальники провели профілактичний рейд та розповіли громадянам про правила безпеки під час перебування поблизу водойм.

Співрозмовникам радили не нехтувати власною безпекою та безпекою рідних, закликали дотримуватись усіх належних заходів. Наголосили, що треба слідкувати за дітьми та у жодному разі не залишати їх наодинці.

Також пояснили, що внаслідок військового стану, в місті відсутні спеціально визначені місця для купання, тому радили громадянам обмежитись від відвідування водойм.

Аби криворіжці пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки життєдіяльності, надзвичайники вручили пам’ятки з основними правилами поводження поблизу водних об’єктів та алгоритмом дій в екстрених випадках.

 

Криворізькі надзвичайники попередили місцян про небезпеку відпочинку на водоймищах0 Криворізькі надзвичайники попередили місцян про небезпеку відпочинку на водоймищах1 Криворізькі надзвичайники попередили місцян про небезпеку відпочинку на водоймищах2 Криворізькі надзвичайники попередили місцян про небезпеку відпочинку на водоймищах3

Джерело

Новости Кривого Рога