Криворізькі патрульні у складі збірної команди Департаменту патрульної поліції взяли участь у змаганнях з рукопашного бою

Патрульна поліція Дніпропетровської області.  

З 19 по 21 липня в Києві проходили змагання з рукопашного бою з-поміж збірних поліцейських команд Національної поліції України.

Усього близько 175 учасників 25 поліцейських команд з усієї країни змагалися за Кубок Голови Національної поліції України.

Команда Департаменту патрульної поліції вчергове брала участь у таких змаганнях та посіла 5 місце у загальному підсумку.

Патрульні з Києва, Білої Церкви, Волині та Кривого Рога показали справжню майстерність, витривалість та міцність характеру. Попри отримані травми поліцейські не здавалися і гідно завершували поєдинок.

 

 

 

Криворізькі патрульні у складі збірної команди Департаменту патрульної поліції взяли участь у змаганнях з рукопашного бою0 Криворізькі патрульні у складі збірної команди Департаменту патрульної поліції взяли участь у змаганнях з рукопашного бою1 Криворізькі патрульні у складі збірної команди Департаменту патрульної поліції взяли участь у змаганнях з рукопашного бою2 Криворізькі патрульні у складі збірної команди Департаменту патрульної поліції взяли участь у змаганнях з рукопашного бою3

Джерело

Новости Кривого Рога