Криворізькі поліцейські вручили підозру чоловіку, який вкрав у матері майже 300 тисяч гривень

До відділення поліції №1 Криворізького РУП звернулась 57-річна жінка тому, що з її банківських карток хтось списував кошти протягом двох місяців. Працівники Довгинцівського відділення поліції у ході розслідування встановили зловмисника. Ним виявився син потерпілої, що завдав матері збитків на майже 300 тисяч гривень. 29 серпня йому оголосили про підозру за ч. 1 ст. 361 ККУ, а сам «Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж» та в скоєнні дев’яти крадіжок. Про це повідомила прес-служба поліції Дніпропетровської області.

Криворізькі поліцейські вручили підозру чоловіку, який вкрав у матері майже 300 тисяч гривень

Із заявою до поліції про те, що з банківських карток неодноразово списуються кошти, звернулася 57-річна криворіжанка. Жінка й не здогадувалась, яким чином та хто здійснює такі фінансові операції та обкрадає її. Поліцейські Довгинцівського райвідділку почали розбиратися у справі і з’ясувалb, що зловмисником виявився 36-річний чоловік, він же – син потерпілої, який зі свого телефону здійснював грошові перекази з рахунків матері, заздалегідь отримавши до них доступ.  

Усього він здійснив 9 транзакцій та завдав збитків майже на 300 тисяч гривень. 29 серпня йому оголосили про підозру за ч. 1 ст. 361 «Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж», а також за скоєння дев’яти крадіжок. Яке покарання за злочин відносно рідної людини отримає криворіжець – визначить Феміда. 

Нагадаємо, що раніше у Кривому Розі поліція виявила мотоцикліста з фальшивими документами.

Криворізькі поліцейські вручили підозру чоловіку, який вкрав у матері майже 300 тисяч гривень1

Джерело

Новости Кривого Рога