Криворізькі рукопашники представлять Україну та рідне місто на Всесвітніх спортивних іграх

Криворізькі рукопашники представлять Україну та рідне місто на Всесвітніх спортивних  іграх

Вихованці Криворізької  міської федерації  рукопашного бою візьмуть участь у VII Всесвітніх іграх  CSIT, які пройдуть на початку вересня в Італії. Про це повідомили в управлінні преси криворізького міськвиконкому.

У липні спортсмени федерації на зборах у Трускавці, де і сформували склад Національної  збірної України з рукопашного бою, вибороли 7 путівок на Всесвітні ігри.

На представницьких змаганнях путівки на Всесвітні ігри отримали спортсмени та тренер:

  • Анатолій Волошин, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України;
  • Маргарита Мазіна,
  • Володимир Солоха,
  • Катерина Кочерга,
  • Данило Гузенко,
  • Станіслав Кащин,
  • Сергій Волоха
  • Дарія Сергійчук

Також повідомляється, що у Кривому Розі  рукопашним боєм займається  більше 740  спортсменів, з яких 133 у спортивних школах  №3, 8 та 607 дітей у спортивних клубах. Вихованці Криворізької федерації рукопашного бою — неодноразові переможці змагань найвищого рівня. І саме завдяки перемозі криворізьких рукопашників цього року  на міжнародному турнірі в Нідерландах,  чемпіонаті України в Києві та Кубку Європи в Польщі їх включили до збірної команди України.

Читайте також: Напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України відбудеться онлайн-забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»

«Коли у 2019 році разом з міським головою Ю.Вілкулом  ми перебували у Брюселі (Бельгія) де Кривий Ріг отримав нагороду «Європейське місто спорту», командою рукопашників з України зацікавилися промоутери та менеджери спорту. Вони сказали, що на Всесвітніх іграх такого виду спорту немає і відтоді ретельно стежили за нашими успіхами та виступами. Через два роки нам надійшла пропозиція виступити на Всесвітніх іграх.  Але тоді на заваді став Ковід.  Ми дочекалися 2023 року, організатори ігор пішли на зустріч і ми зможемо виступити на змаганнях. Велика подяка за підтримку керівництву міста, голові Раді оборони Кривого Рогу Олександру Вілкулу! До збірної України з рукопашного бою увійшло 35 спортсменів і семеро з них  — криворіжці! Це — велике досягнення  і ми не підведемо земляків!», — зазначив Анатолій Волошин, президент Криворізької міської федерації рукопашного бою.

Всесвітні ігри CSIT — це великий мультиспортивний захід, що проводиться кожні два роки. 5 років тому на Чемпіонаті Європи  в Бельгії  Всесвітня організація CSIT  запропонувала Всеукраїнській федерації рукопашного бою долучитися  до Всесвітніх  ігор. За всю історію українського спорту рукопашний бій перший увійшов у Всесвітні ігри.

Раніше ми писали: У Кривому Розі туристичний клюб «Невгамовні гідеси» пропонує маленьким та великим шанувальникам футболу побачити, що сховано від очей звичайних відвідувачів матчів. Криворізькі гідеси запрошують на прем’єрну авторську екскрусію «За лаштунки ФК «Кривбас».

Джерело

Новости Кривого Рога