Криворізькі рукопашники привезли 33 медалі з Турніру пам’яті Вадима Сотнікова

Криворізькі рукопашники привезли 33 медалі з Турніру пам’яті Вадима Сотнікова0

У Дніпрі провели Відкритий обласний турнір з рукопашного бою пам’яті Вадима Сотнікова. З’їхалися  спортсмени із Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Запоріжжя, Києва. Про це повідомили в ОВА. 

На фінал змагань з рукопашного бою приїхали 250 учасників. Зібрались ті, хто знав і шанував Вадима. Відбіркові змагання проходили на місцях.

Вадим Сотніков присвятив себе спорту. Посідав перші місця на чемпіонатах та кубках. Входив до складу Національної збірної. Мав чорний пояс з єдиноборств. Виховав двох майстрів спорту. Сотні – загітував до здорового способу життя. Хлопець родом із Кривого Рогу.

 Криворізькі рукопашники привезли 33 медалі з Турніру пам’яті Вадима Сотнікова1 Криворізькі рукопашники привезли 33 медалі з Турніру пам’яті Вадима Сотнікова2

Фото школи «Рукопашник»/ Facebook

Читайте також: які заходи відбудуться у Кривому Розі 20 травня — до роковин виходу захисників Маіруполя із бункерів комбінату «Азовсталь» 

 Криворізькі рукопашники привезли 33 медалі з Турніру пам’яті Вадима Сотнікова3 Криворізькі рукопашники привезли 33 медалі з Турніру пам’яті Вадима Сотнікова4

Фото школи «Рукопашник»/ Facebook

Команда спортсменів школи єдиноборств «Рукопашник» з Кривого Рогу блискуче виступила на змаганнях. На рахунку рукопашників цілий оберемок медалей:

  • 15 золотих медалей
  • 9 срібних медалей
  • 9 бронзових медалей

«Кожен з наших спортсменів виклався на повну, проявивши неймовірну витримку, вміння та наполегливість», — зазначили тренери спортсменів.

Раніше ми писали: 20 травня, відбудеться символічний забіг на честь роковин з моменту виходу славетних воїнів із заводу Азовсталь «Біжу за захисників Маріуполя»

 

Джерело

Новости Кривого Рога