Криворізькі рятувальники намагаються запобігти виникненню пожеж в екосистемах

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Вдень 29-го травня фахівці ДСНС Кривого Рогу провели бесіди з населенням міста щодо дотримання правил пожежної безпеки на відкритих територіях.  

Під час профілактичних заходів рятувальники радили громадянам з обережністю ставитись до відкритого вогню, аби захистити екосистеми від займань, а саме: не залишати непогашеним багаття, особливо поблизу лісосмуг та житлових будинків, не кидати не загашені сірники і недопалки на тополиний пух, не випалювати сміття на присадибних ділянках та слідкувати, щоб діти не гралися з вогнем.

Також надзвичайники вручили співрозмовникам пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки в екосистемах та нагадали, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки, а у разі виникнення займання телефонуйте до Служби порятунку «101».

 

Криворізькі рятувальники намагаються запобігти виникненню пожеж в екосистемах0 Криворізькі рятувальники намагаються запобігти виникненню пожеж в екосистемах1 Криворізькі рятувальники намагаються запобігти виникненню пожеж в екосистемах2 Криворізькі рятувальники намагаються запобігти виникненню пожеж в екосистемах3

Джерело

Новости Кривого Рога