Криворізькі спортсмени серед переможців та призерів Кубку України з греко-римської боротьби

З 10 по 13 травня у Львові відбувся масштабний захід із спортивної боротьби. Паралельно на чотирьох килимах на Кубку України змагалися класики, а на Чемпіонаті України борці та борчині вільного стилю. Серед переможців та призерів учасники команди Дніпропетровської області, вихованці криворізької ДЮСШ №9. Результати змагань опублікували на сторінці спортивного навчального закладу та Федерації греко-римської боротьби України.

Криворізькі спортсмени серед переможців та призерів Кубку України з греко-римської боротьби

Спільні змагання вільників та класиків зібрали понад 400 найсильніших спортсменів та спортсменок з усієї України. У Кубку України з греко-римської боротьби 2023 взяла участь і команда з 14 спортсменів Дніпропетровської області, до складу якої ввійшли вихованці ДЮСШ №9 Кривого Рогу. Наші спортсмени вибороли два золота, одне срібло та три бронзи змагань.

Бронзові медалі здобули Іван Стефанський, Микола Яхонтов та Володимир Яковлєв у вагових категоріях 55 кг, 63 кг та 77 кг. Срібло серед 130-кілограмових борців завоював Владислав Вороний. Перші місця у вагових категоріях 77 та 97 кілограмів посіли Дмитро Васецький і Сергій Омелін відповідно. 

«Щиро дякую Збройним Силам України за можливість організовувати та проводити спортивні змагання, за кожен день, який наближає нас всіх до перемоги. Вітаю всіх переможців та призерів!» — написав на своїй сторінці у Фейсбук президент ФГРБУ Олег Сазонов.

Криворізькі спортсмени серед переможців та призерів Кубку України з греко-римської боротьби1

Криворізькі спортсмени серед переможців та призерів Кубку України з греко-римської боротьби2

Джерело

Новости Кривого Рога