Криворізькі таланти знову блискуче проявили себе на міжнародній арені

Учень фортепіанного відділу криворізької школи мистецтв №2 Гліб Полтавець виборов срібло на Канадсько-українському фестивалі-конкурсі Торонто 2023 «Istanbul – Toronto». Фестиваль проводиться в партнерстві з канадською онлайн-платформоюApplyBoard та за підтримки Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука. Про досягнення вихованця розповіли на офіційній сторінці навчального закладу у соцмережі.

Криворізькі таланти знову блискуче проявили себе на міжнародній арені

Оцінку виступів учасників конкурсу «Istanbul – Toronto» здійснювало міжнародне журі, до якого ввійшли артисти, педагоги творчих дисциплін, режисери, керівники творчих колективів, діячі культури і мистецтва, організатори міжнародних фестивалів у Канаді, Франції, Словаччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Македонії, Хорватії, Болгарії та Чорногорії. 

За результатами конкурсу вихованець криворізького позашкільного навчального закладу отримав високу оцінку від журі. Учень фортепіанного відділу школи мистецтв №2 Гліб Полтавець став лауреатом другого ступеню Канадсько-українського фестивалю-конкусу Торонто 2023 «Istanbul – Toronto». До конкурсу юного митця підготувала викладачка Наталія Шильман.

Джерело

Новости Кривого Рога