Криворізькі важкоатлети відзначилися на чемпіонаті у Луцьку

З 22 по 27 травня у Луцьку проходив Чемпіонат України з важкої атлетики. У спортивному комплексі зібралися 220 атлетів з усієї країни. Відзначилися на турнірі й криворіжці.

У обласному центрі Волині проходив чемпіонат з важкої атлетики, присвячений Збройним Силам України. В спортивному комплексі «Колос» зібралося 220 спортсменів з різних регіонів України. Змагалися усі вони у таких вправах як ривок та поштовх. Криворізькі важкоатлети продемонстрували гарні результати та здобули шість медалей.
Юлія Ковальова у ваговій категорії 49 кілограмів виконала ривок 70 кг, поштовх 91 кг. Посіла 1 місце, піднявши загалом 161 кілограм. Встановила три рекорди України серед юніорів.

Іванка Давиденко у ваговій категорії 59 кг зайняла 6 місце. Юлія Василець у категорії 64 кг посіла 4 місце.

Максим Бережний у ваговій категорії 55 кг, виконавши ривок 83 кг, посів 3 місце, а у сумі вправ отримав четверте. Ілля Павлов, вагова категорія 67 кг, виборов 2 місце. Він виконав ривок 114 кг, поштовх 131кг.

Едуард Ковальов у ваговій категорії 73 кг посів 10 місце. А Дмитро Півоваров у ваговій категорії 89 кг посів шосте місце.