Криворізькі важкоатлети змагалися за першість на чемпіонаті міста

15 липня у Кривому Розі відбувся Чемпіонат міста з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком 20-23 років на базі «Клубу юних моряків». Переможців нагородили дипломами, а усіх учасників нагодували кашею. Про це стало відомо з соціальної мережі клубу.

Криворізькі важкоатлети змагалися за першість на чемпіонаті міста

У «Клубі юних моряків» 15 липня було людно, адже там проходив Чемпіонат міста з важкої атлетики. Спортсмени 20-23 років змагалися за першість у піднятті штанги над головою.

Прапор України на початку змагань підіймали кращі спортсменки закладу – майстер спорту України Іоанна Давиденко та чемпіонка України 2023 Анастасія Різніченко.

Перші місця вибороли Поліна Костецька, Поліна Гирик, Іванка Давиденко, Максим Бережний, Микола Кожемяков та Микола Давиденко. Другу сходинку посіли – Кіра Стеценко, Сергій Пушка, Олександр Домін, Едуард Ковальов. Третє місце здобули Іван Дубачинський, Костянтин Кургун, Тарас Сушко. 

Керівники гуртків Володимир Рибін, Євген Онищук та Іван Багнюк проробили велику роботу та можуть пишатися вихованцями. 

Призерів нагородили дипломами департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту, а за старою традицією усіх учасників пригостили смачною кашею.

Криворізькі важкоатлети змагалися за першість на чемпіонаті міста1

Криворізькі важкоатлети змагалися за першість на чемпіонаті міста2

Криворізькі важкоатлети змагалися за першість на чемпіонаті міста3

Криворізькі важкоатлети змагалися за першість на чемпіонаті міста4

Криворізькі важкоатлети змагалися за першість на чемпіонаті міста5

 

Джерело

Новости Кривого Рога