Криворізькі волонтери привезли до Бериславського району на Херсонщині будівельні набори для екстрених ремонтів

Криворізькі волонтери привезли до Бериславського району на Херсонщині будівельні набори для екстрених ремонтів

Населені пункти Бериславського району постійно опиняються під вогнем окупантів. Росіяни часто здійснюють авіаудари і по Зміївці. Внаслідок вибухів у селі пошкоджено цвинтар, фермерське господарство, об’єкти соціальної інфраструктури та житлові будинки.

Благодійники допомагають мешканцям села відбудовувати їхнє житло. Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської ОВА.

Криворізькі волонтери привезли до Бериславського району на Херсонщині будівельні набори для екстрених ремонтів1 Криворізькі волонтери привезли до Бериславського району на Херсонщині будівельні набори для екстрених ремонтів2

Волонтери центру «Проліска — Кривий Ріг» передали людям необхідні матеріали. Волонтери привезли 40 будівельних наборів для екстрених ремонтів, за допомогою яких мешканці Зміївки можуть першочергово і самостійно ліквідувати наслідки російських обстрілів.

«Ми вам дуже вдячні – ви вже стільки нам допомагаєте! А коли все налагодиться, ми будемо допомагати «Пролісці», – говорить селянин, який отримав будівельний набір.

Це вже не перший гуманітарний вантаж, який доставляє організація жителям Зміївки. Від початку року допомога надходила до Новорайської громади 15 разів.

Джерело

Новости Кривого Рога