Криворізькі юні музики вразили журі Всеукраїнського конкурсу талантів

Днями у Києві підбили підсумки Всеукраїнського багатожанрового двотурового конкурсу «Ліга талантів». Вихованці криворізької музичної школи №5 вибороли три перших місця у номінації «Інструментальний жанр». Про це повідомляє навчальний заклад та департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Криворізькі юні музики вразили журі Всеукраїнського конкурсу талантів

Зірочки музичної школи №5 отримали три перемоги у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Ліга талантів». Вихованці відділу народних інструментів Іван Тригуб та Владислав Лавриненко посіли перші місця у середній та старшій вікових категоріях в номінації «Інструментальний жанр». Також перше місце в інструментальному жанрі у учня фортепіанного відділу Євгена Бардачова. 

Переможців до виступів підготували педагогині навчального закладу Людмила Єфімчук та Людмила Шульга.

«Ми дякуємо вам за професійність, за бажання творити, розвивати нашу культуру, створювати нові суперпрекрасні роботи всупереч тим трагічним обставинам, в яких перебуває сьогодні наша країна, – зазначили організатори конкурсу. – Компетентному журі було не просто визначити кращі із кращих роботи, але все ж ми прийшли до спільного підсумку і високо оцінили творчі номери багатьох із вас. Це ще раз підкреслює наскільки наші учасники талановиті та творчі».

Криворізькі юні музики вразили журі Всеукраїнського конкурсу талантів1

Криворізькі юні музики вразили журі Всеукраїнського конкурсу талантів2

Криворізькі юні музики вразили журі Всеукраїнського конкурсу талантів3

 

Джерело

Новости Кривого Рога