Криворізькі юні спортсмени здобули більше десятка нагород на всеукраїнських змаганнях із плавання

Протягом двох днів, 13 та 14 травня, у Камʼянському проходив другий етап Кубку «SWIM SHARKS» з плавання. У змаганнях взяли участь 410 спортсменів з 14 міст України, в тому числі й з Кривого Рогу. З гарними результатами повернулися додому вихованці криворізької ДЮСШ №10. На всеукраїнських змаганнях із плавання юнаки та дівчатка здобули 17 медалей різного ґатунку. Інформацію про це опублікували на сторінці в навчального закладу у соцмережі.

Криворізькі юні спортсмени здобули більше десятка нагород на всеукраїнських змаганнях із плавання

Як повідомили у ДЮСШ №10, у другому етапі Кубку «SWIM SHARKS» плавці та плавчині школи посіли п’ять перших, п’ять других та сім третіх призових місць.

На рахунку Аріни Лісняк три золотих медалі у змаганнях на 50 м батерфляй, та на 50 м і 200 м вільним стилем. Є в дівчини й бронза здобута у запливі на 200 м стилем батерфляй. Три срібла Кубку «SWIM SHARKS» у Євгена Деркач у запливах на 50 м, 100 м і 200 м на спині.

Софія Краснікова здобула два золота на дистанціях у 50 м і 200 м на спині та бронзу у змаганні вільним стилем на 100 м. Подвійне срібло у Любові Астаніної у запливах на 100 й 200 метрів вільним стилем. По одній бронзовій нагороді у різних вікових категоріях на дистанції 100 м стилем батерфляй у Стелли Пяткової, Кирила Литвина, Ярослава Лянзберга. Також почесне третє місце у запливах на 200 м на спині і брасом у Євгенії Мустяци та Аліси Гостюхіної відповідно.

Окрім того дев’ять спортсменів покращили свої розряди, виконавши на кубку необхідні нормативи. 1-й дорослий розряд отримав Нікіта Борщ, другий дорослий – Нікіта Гайдученко, 3-й дорослий – Кирило Литвин та Владислав Бондаренко. 1-й юнацький розряд отримали Злата Давидюк, Марія Філенко, Аліса Гостюхіна, Іван Ільченко та Катерина Пасічнюк.

До змагань плавців й плавинь підготували тренерки-викладачки ДЮСШ №10 Галина Іващенко, Ольга Литвин та Ірина Задирака.

Криворізькі юні спортсмени здобули більше десятка нагород на всеукраїнських змаганнях із плавання1

Криворізькі юні спортсмени здобули більше десятка нагород на всеукраїнських змаганнях із плавання2

Криворізькі юні спортсмени здобули більше десятка нагород на всеукраїнських змаганнях із плавання3

Криворізькі юні спортсмени здобули більше десятка нагород на всеукраїнських змаганнях із плавання4

Криворізькі юні спортсмени здобули більше десятка нагород на всеукраїнських змаганнях із плавання5

Джерело

Новости Кривого Рога