Криворізькі зірки боксу посіли чотири призових місця на обласному чемпіонаті

18 травня стало відомо, що криворізькі спортсмени вибороли почесні перші та друге місця на Чемпіонаті області з боксу. Там взяли участь вихованці ДЮСШ №5.

Криворізькі зірки боксу посіли чотири призових місця на обласному чемпіонаті

15-18 травня Дніпро став сценою захоплюючих поєдинків на Чемпіонаті області з боксу серед юнаків 2009-2010 років народження. Серед суворих спортивних випробувань криворізькі спортсмени виявилися справжніми героями, підкорюючи вершини та здобуваючи медалі.

Вихованці ДЮСШ №5 продемонстрували неймовірну силу, витримку та майстерність на рингу. Цього року боксерські таланти Кривого Рогу знову заявили про себе, показавши дивовижні результати.

Перші місця заслужено здобули Данило Чечуров, Артем Кухарук та Макар Брехер, які засяяли як справжні зірки цього спортивного заходу. Їх вміння, сила та вольові якості не залишили нікого байдужим. Вони заслужено здобули золоті медалі, як підтвердження своєї виняткової майстерності.

Також варто відзначити величезний талант та наполегливість Олександра Ветрянського, який змагався на рингу настільки майстерно, що посів почесне друге місце, заслуговуючи срібну медаль.

Криворізькі зірки боксу посіли чотири призових місця на обласному чемпіонаті1

Криворізькі зірки боксу посіли чотири призових місця на обласному чемпіонаті2

Джерело

Новости Кривого Рога