Криворізький меткомбінат призупинив виробництво сталі, щоб зменшити споживання води в критичних умовах

Криворізький меткомбінат призупинив виробництво сталі, щоб зменшити споживання води в критичних умовах0

Через підрив та руйнацію Каховської ГЕС агресором «АрселорМіттал Кривий Ріг» обмежив споживання води та вже поставив на паузу низку процесів металургійного виробництва. Про це повідомляють у пресслужбі підприємства.

Повідомляється, що робота фактично усього обладнання, яке охолоджується водою, тимчасово призупинена. Так підприємство збереже виробничі агрегати та знизить обсяги споживання води до нормалізації ситуації.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» призупинить виплавку сталі, а також виробництво прокату. В роботі залишаться тільки доменне та коксохімічне виробництва, а також ГЗК.

Читайте також: Експерт розповів, чого слід очікувати жителям Криворізького району після катастрофи на Каховській гідроелектростанції.

Логістично-сировинний ланцюжок компанії працює стабільно, задоволеність клієнтів є нашим незмінним пріоритетом.

Всі замовлення будуть виконані у повному обсязі для уникнення будь-яких незручностей.

Як швидко підприємство зможе повернутися до нормального режиму роботи буде зрозуміло впродовж найближчих 3-4 днів після аналізу глибини падіння рівня води у Каховському водосховищі та інших наслідків теракту, який здійснив ворог.

Раніше ми писали: Після підриву греблі Каховської гідроелектростанції на Криворіжжі змінилася ситуація щодо водозабезпечення. Існує загроза зменшення обсягів подачі питної води у північних районах Кривого Рогу, які живляться від Каховського водосховища через водосховище «Південне».

Джерело

Новости Кривого Рога