Криворізький посадовець привітав Президентку ЄБРР особисто

22-го червня, нагадує Весь Кривий Ріг, відзначено важливу віху — програмі ЄБРР «Зелені міста» (EBRD Green Cities) виповнюється 10 років. Ця масштабна ініціатива, започаткована у 2016 році, допомагає містам-учасникам чітко визначати екологічні виклики, залучати прямі інвестиції в інфраструктуру та впроваджувати дієві екологічні стратегії

Оділь Рено-Бассо привітав криворіжець Євген Удод

Євген УДОД від імені всієї громади Кривого Рогу, очільника міста Юрія Вілкула привітав Президентку ЄБРР Оділь Рено-Бассо.

Кривий Ріг — надійний та ключовий партнер ЄБРР.
Наше місто стало частиною програми у жовтні 2019 року.

За цей час Кривий Ріг зарекомендував себе як один із провідних партнерів ЄБРР в Україні — місто із сильною командою менеджерів, які здатні ефективно втілювати у життя складні, комплексні проєкти.

Реальні результати співпраці, які жителі бачать уже сьогодні:

— Екологічний транспорт: у рамках програми місто отримало 60 нових сучасних тролейбусів.

— Енергоефективність: просто зараз ведуться роботи з утеплення та зниження витрат на опалення й електропостачання у 15 дитячих садках, школах иа позашкільних закладах Кривого Рогу. А по 9 обʼєктах — роботи вже завершено.

Оскільки ЄБРР збільшує фінансування програми «Зелені міста», під час зустрічі з пані Рено-Бассо Євген УДОД детально обговорив ключові вектори подальшої роботи.

Вони зосереджені на стратегічних для міста напрямах:
— Енергетична стійкість:
— посилення енергетичної незалежності міської інфраструктури.
— Водопостачання:модернізація та забезпечення стабільного доступу до водних ресурсів.

Розбудова екологічного та стійкого міста — це довгострокова інвестиція, яка закладає фундамент для життя наступних поколінь криворіжців.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога