Криворізькому Центру «Віза» 20 років – в арсеналі 549 видів публічних послуг та понад 4 млн обслужених громадян

30 травня Центру адміністративних послуг «Віза» — за оцінками експертів одному з найкращих Центрів в Україні — виповнилося 20 років. Сьогодні Центр має розгалужену мережу багатофункціональних, сучасних і комфортних офісів для громадян у кожному районі міста, які надають 549 видів послуг та щоденно обслуговують понад 2 тис. замовників послуг.

Криворізькому Центру «Віза» 20 років – в арсеналі 549 видів публічних послуг та понад 4 млн обслужених громадян

В.о. міського голови Юрій Вілкул, вручив подяку міського голови – колективу ЦНАПу та подякував працівникам за самовіддану працю, нагородивши найкращих почесними відзнаками. 

За 20 років роботи Криворізький Центр адміністративних послуг «Віза» пройшов декілька трансформацій: Центр консультаційних та узгоджувальних процедур «Діалог», Муніципальний центр послуг «Віза» та Центр «Віза» («Центр Дії» виконкому Криворізької міської ради). Але незмінними залишалися основні його завдання забезпечення якісного надання адміністративних та публічних послуг мешканцям Кривого Рогу.

Юрій Вілкул зазначив: «Кривий Ріг був одним з перших в Україні, де розпочалась робота зі створення комфортних умов для отримання муніципальних послуг громадянами в форматі «єдиного» вікна. З кожним роком ми шукали нові шляхи та вдосконалювали якість надання послуг. Запроваджували нові криворізькі пілотні проєкти з надання пакетних послуг, таких як «Народження дитини», «Втрата близької людини», «Зміна імені», «Втрата документів» — загалом за 9 життєвими ситуаціями. Ми перші в області прийняли повноваження з оформлення біометричних паспортів, одні з перших в Україні долучилися до надання загальнодержавних комплексних електронних послуг «єМалятко», «ID-14». І як результат за 20 років роботи Криворізьким Центром «Віза» обслужено та надано публічних послуг понад 4 млн громадян. Щоденно до 2 000 мешканців користуються послугами Центру «Віза», що говорить про їх затребуваність. Я вдячний всім працівникам Центру, за те що ви працюєте для людей, для їх комфорту та допомагаєте людям та задовольняєте їх потреби в отримані адмінпослуг».

Не зважаючи на складності останніх років, спалах коронавірусу, карантин та воєнний стан, Центр «Віза» та його підрозділи не припиняли своєї роботи, продовжують працювати та надавати послуги не тільки криворіжцям, а й і внутрішньо переміщеним особам. 
Наразі спеціалісти Центру «Віза» надають 549 видів публічних у тому числі адміністративних послуг. Актуальніші серед них, це: послуги соціального характеру, реєстрація місця проживання, оформлення біометричних документів, реєстрація бізнесу, прав власності, оформлення земельних відносин. Крім того, з початку війни У Центрі адмінпослуг «Віза» запрацював новий сервіс з прийому заяв криворіжців за програмою «Прихисток».

Всі 38 офісів, які діють у районах міста, працюють за єдиним графіком: щоденно (крім вихідних та святкових днів) з 8:00 до 15:30 години, перерва з 12:30 до 13:00. Крім того, забезпечується обслуговування двома мобільними офісами, що дає змогу проведення виїзних обслуговувань у віддалених й густонаселених мікрорайонах Кривого Рогу та за місцем перебування замовників послуг (вдома чи в лікарні).

Людмила Зеленська, директорка департаменту адміністративних послуг сказала: «Наш Криворізький Центр «Віза» без перебільшення — найкращий в Україні. І вже 20 років ми старанно працюємо для людей. Наш професіоналізм у силі нашого колективу. Головна мотивація в нашій роботі це: «Служба Криворізькій громаді! Людина понад усе!». Ми усвідомлюємо свою відповідальність і знаємо, що робити, для того, щоб люди залишалися задоволеними».

Криворізькому Центру «Віза» 20 років – в арсеналі 549 видів публічних послуг та понад 4 млн обслужених громадян1
Криворізькому Центру «Віза» 20 років – в арсеналі 549 видів публічних послуг та понад 4 млн обслужених громадян2

Криворізькому Центру «Віза» 20 років – в арсеналі 549 видів публічних послуг та понад 4 млн обслужених громадян3
Криворізькому Центру «Віза» 20 років – в арсеналі 549 видів публічних послуг та понад 4 млн обслужених громадян4

Криворізькому Центру «Віза» 20 років – в арсеналі 549 видів публічних послуг та понад 4 млн обслужених громадян5
Криворізькому Центру «Віза» 20 років – в арсеналі 549 видів публічних послуг та понад 4 млн обслужених громадян6

Криворізькому Центру «Віза» 20 років – в арсеналі 549 видів публічних послуг та понад 4 млн обслужених громадян7
Криворізькому Центру «Віза» 20 років – в арсеналі 549 видів публічних послуг та понад 4 млн обслужених громадян8

Джерело

Новости Кривого Рога