Криворіжцу, зробившого нарколабораторію вдома, загрожує 5 років в’язниці і 7 років — за зберігання зброї

У Кривому Розі поліцейські встановили чоловіка, підозрюваного в утриманні кубла і лабораторії з виготовлення психотропних речовин.

Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.

Співробітники управління протидії наркозлочинності задокументували, що чоловік у власному приватному будинку обладнав лабораторію для виготовлення метамфетаміну. Також він надавав своє житло наркозалежним особам для вживання психотропної речовини.

Під час обшуку 3 травня поліцейські виявили в будинку лабораторне обладнання для виготовлення психотропної речовини «метамфетамін», таблетки заборонених у вільному продажу лікарських засобів, сліп-пакети з психотропними речовинами і пістолет з патронами.

Також в будинку знаходилися двоє чоловіків, які пояснили, що придбали та використовували тут наркотичні речовини.

Всі вилучені під час обшуку предмети направлені на експертизу. За результатами дослідження буде вирішуватися питання про порушення кримінальних проваджень за статтями 311, 313, 317, 321, 263 Кримінального кодексу України, вручення чоловікові повідомлення про підозру і обрання йому запобіжного заходу. За зміст наркопритони криворіжців загрожує до 5 років позбавлення волі, за незаконне зберігання зброї — від 3-х до 7 років позбавлення волі.

Новости Кривого Рога