Криворожець, який в під’їзді пограбував сусіда, отримав термін

Жовтневий райсуд міста Кривого Рогу завершив розгляд кримінальної справи стосовно громадянина, обвинуваченого в скоєнні грабежу (ч.2 ст.186 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Жовтневого райсуду.

Під час судового розгляду зазначеної справи встановлено, що в грудні 2017 року нічний час доби, 32-річний громадянин разом з двома знайомими знаходилися в під’їзді на сходовій площадці в одному з житлових будинків на мікрорайоні 4-й Зарічний.

В цей час, спускаючись з верхніх поверхів, проходив його 26-річний сусід. Обвинуваченому сподобалася куртка, яка була надіта на сусіда і він раптово вирішив заволодіти нею. Завдавши ударів руками в різні частини голови і тіла, відносяться до легких тілесних ушкоджень, грабіжник заволодів курткою молодої людини, яку експерти оцінили в 400 гривень.

В судовому засіданні обвинувачений так і не зміг пояснити причини скоєного, проте щиро розкаявся і вибачився перед потерпілим.

Однак, незважаючи на повернення обвинуваченим сусідові викраденої куртки, суд все одно визнав 32-річного громадянина винним у вчиненні грабежу і призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з випробувальним терміном на 1 рік.

Новости Кривого Рога