Кров рятує життя: у Кривому Розі медики Центру переливання терміново шукають донорів

Кров рятує життя: у Кривому Розі медики Центру переливання терміново шукають донорів

У Кривому Розі медики Центру переливання крові терміново шукають донорів. Лікарі звернулись до містян через соцмережі.

На сьогодні потрібні донори всіх груп крові, а особливо II позитивної груп. Тож, криворіжців просять долучитися і допомогти.

Медики нагадують, що кожна донація рятує 3 життя!

А ті хто з тих, чи інших причин не може бути донором крові, закликають популяризувати донорський рух та мотивувати людей здавати кров і за вас!

Читайте також: ДонорUA спільно з освітньою платформою Prometheus запускають безкоштовний онлайн-відеокурс, присвячений донорству крові.

Нагадуємо, що у Кривому Розі ви можете здати кров у центрі переливання крові за адресою: вул. Медична, 12. Довідки за номером телефону: 068 696 9092

Прийом донорів для здачи крові  — з 8:00 до 12:00.

Донором крові та/або компонентів крові може бути будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 років, іноземець чи особа без громадянства, яка має посвідку на постійне проживання на території України, які пройшли відповідне медичне обстеження і в яких немає протипоказань визначених Міністерством охорони здоров’я України.

Кров рятує життя: у Кривому Розі медики Центру переливання терміново шукають донорів1

Перед тим, як стати донором вперше, будь ласка проконсультуйтесь із сімейним лікарем!

Раніше ми писали: Про важливість хрещення і роль хрещених батьків у житті дитини журналістам krivbass.city розповів клірик ПЦУ Отець Артемій.

Джерело

Новости Кривого Рога