Кривий Ріг виділив гроші обласному бюджету на ремонт пожежного виходу театру на Шевченко

З криворізького бюджету виділили гроші обласному бюджету на черговий ремонт театру Шевченка. Тепер там зроблять пожежний вихід. Це буде в 2020 році.

Раніше співробітники ОДА повідомляли, що міськрада Кривого Рогу не виділяє гроші на роботи в театрі імені Шевченка, хоча облдержадміністрація (замовник об’єкта) неодноразово зверталася до виконкому міської ради.
Депутатка Людмила Бурман 31 липня під час пленарного засідання сесії міської ради попросила начальника управління капітального будівництва виконкому міської ради Валерія Катькиной розтлумачити чому виникла така необхідність.


Чиновник пояснив: «Свого часу — років 6 років тому — ми були замовниками проекту по театру імені Шевченка … Потім ми передали права замовника в область …

По ряду причин з’явилися допработи … коригування проекту, не було можливості … ну це ж наш театр, ми їм гроші передаємо, щоб вони (область, — ред.) Зробили коригування проекту і за свої гроші виконали потім роботи «.

43 депутати криворізького міської ради прийняли рішення надати субвенцію з міського бюджету обласному бюджету на коригування проектно-кошторисної документації з метою продовження будівництва театру. На проект знадобиться 1 мільйон 65 тисяч 918 гривень. Хто його буде виконувати — поки неясно.


Академічний театр імені Тараса Шевченка в Кривому Розі працює без підписаного сертифіката готовності об’єкта.

А мільйон гривень управління капітального будівництва чиновники в Кривому Розі виділяли ще в 2011 році. Тоді було укладено ряд угод з ДП «ДПІ« Кривбаспроект ».

Новости Кривого Рога