Курсанти Криворізької академії патрульної поліції допомогли чоловікові, який втратив свідомість, переходячи дорогу

Днями майбутні поліцейські допомогли містянину, що травмувався на пішохідному переході. Курсанти викликали швидку медичну допомогу та чергували поряд із постраждалим до прибуття медиків. Про це розповіли на офіційній сторінці Криворізької академії патрульної поліції.

Курсанти Криворізької академії патрульної поліції допомогли чоловікові, який втратив свідомість, переходячи дорогу

Днями вранці по дорозі на шикування двоє курсантів академії помітили чоловіка, що нерухомо лежав на одному з пішохідних переходів. Підійшовши ближче, Христина Мостова та Дмитро Хайруллін побачили у містянина відкриту рану на голові. 

Курсанти одразу зафіксували постраждалого у боковому положенні й викликали швидку медичну допомогу. До прибуття медиків Христина та Дмитро знаходились поряд із чоловіком на проїжджій частині, аби з ним не сталось нічого гірше.

Фахівці швидкої медичної допомоги оглянули постраждалого та госпіталізували. У медичному закладі чоловіка обстежили й надали необхідне лікування. Загалом, як зазначають у Криворізькій академії патрульної поліції, історія закінчилася хепіендом. 

«Ми безперечно пишаємось нашими слухачами Христиною Мостовою та Дмитром Хайрулліним. Бути поліцейським 24/7 це означає швидко реагувати на будь яку ситуацію, допомагати всім, хто цього потребує, а ще залишатися взірцем моральності та законності у суспільстві», – підкреслюють на сторінці навчального закладу.

Курсанти Криворізької академії патрульної поліції допомогли чоловікові, який втратив свідомість, переходячи дорогу1

Джерело

Новости Кривого Рога