Лікарі «тисячки» розповіли про стан постраждалих криворіжців, яких госпіталізували після прильоту

Переломи, вибухові та осколкові травми, струс мозку та інші пошкодження отримали криворіжці внаслідок влучання ворожої ракети по багатоповрхівці. До «тисячки» доправили 20 людей, 17 з яких госпіталізували, а троє опинилися у реанімації. Про це повідомили медики у коментарі «Першому Міському».

Лікарі «тисячки» розповіли про стан постраждалих криворіжців, яких госпіталізували після прильоту

Внаслідок вранішнього прильоту до «тисячки» доправили 20 постраждалих. Троє отримали незначні ушкодження, їм зробили перев’язки та відпустили лікуватися додому. 
«З 17 госпіталізованих у 14 середній стан важкості, думаю з ними все буде гаразд. Троє хворих у важкому стані, деякі з них у реанімації. Всі необхідні оперативні втручання зроблені в строк і в повному обсязі», –  повідомив завідувач відділом політравми Юрій Пашков.

«До лікарні звернулося 13 чоловіків, 7 жінок. У них мінно-вибухові травми, осколкові, акубуротрамви — це струс мозку і переломи, що були спровоковані вибуховою хвилею, падінням уламків стін. Серед них були переломи лицьових кісток, нижніх кінцівок, багато травм пов’язаних з ураженням судин та м’яких тканин», –  розповіла керівниця лікарні Олена Климович.

Джерело

Новости Кривого Рога