Ліквідовано ще одну корупційну схему ухилення від призову, яка дозволяла чоловікам виїжджати за кордон

На Чернігівщині викрито злочинну групу, яка за допомогою місцевої очільниці ЦНАПу «заробила» на ухилянтах 4 мільйони гривень.

Затримано очільницю одного з міських центрів надання адмінпослуг, яка залучила до незаконної діяльності ще трьох спільників. За суму від 2,5 тисяч доларів США вони «допомагали» ухилянтам уникнути мобілізації на підставі фіктивних довідок для військовослужбовців, які виїжджають за кордон.

Фігуранти забезпечували клієнтів дозволами на виїзд за кордон на постійне місце проживання. Спільники  використовувала особисті зв’язки у місцевому військкоматі та міграційній службі. Для «немісцевих» клієнтів змінювали адреси реєстрації, аби поставити на облік і потім «списати» саме через місцевий військкомат.

Двоє її спільників підшукували клієнтів серед потенційних призовників. Ще один фігурант – представник кримінального світу, перебуваючи за кордоном, координував діяльністю учасників оборудки.

Зловмисники «заробили» на мобілізації в умовах війни майже 4 млн у гривневому еквіваленті

У фігурантів проведено обшуки і вилучено докази злочинної діяльності.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили всім чотирьом зловмисникам про підозру. Троє з них перебувають під вартою без права внесення застави. Ще один фігурант переховується від правосуддя за кордоном. Вирішується питання щодо оголошення його у міжнародний розшук.

Зловмисникам загрожує до 9 років тюрми з конфіскацією майна.

Перевіряється причетність до оборудки посадовців місцевих військкоматів та міграційної служби.

 

Ліквідовано ще одну корупційну схему ухилення від призову, яка дозволяла чоловікам виїжджати за кордон0 Ліквідовано ще одну корупційну схему ухилення від призову, яка дозволяла чоловікам виїжджати за кордон1 Ліквідовано ще одну корупційну схему ухилення від призову, яка дозволяла чоловікам виїжджати за кордон2

Джерело

Новости Кривого Рога