«Лупаймо сю скалу!»: у Кривому Розі продовжують відбудовувати реабілітаційний центр для ветеранів — як зареєструватися на толоку

«Лупаймо сю скалу!»: у Кривому Розі продовжують відбудовувати реабілітаційний центр для ветеранів - як зареєструватися на толоку

У Кривому Розі тривають роботи з відбудови нового Центру реабілітації ветеранів і ветеранок, які брали участь у бойових діях. Волонтери разом із благодійниками вже провели одну толоку на території майбутнього центру. Наступним етапом став демонтаж зайвих перегородок та інших конструкцій.

«Руйнація стін зближує й дає більше свободи. Свободи дій та їхньої реалізації. Як ніколи доречним є й класичний франківський образ побудови нового через руйнування старого, виражений у заклику : «Лупаймо сю скалу!», — зазначають організатори толоки.

Другу толоку у «Центрі відновлення» присвятили демонтажу зайвого: перегородок та інших конструкцій. У планах — об’єднаєднати невеликі конторські кімнатки у новий реабілітаційний простір, значно більший за площею. У ньому буде більше світла, більше повітря для відвідувачів та персоналу. Ми повідомляли, що будівлі, яку придбали для центру відновлення майже 100 років. Традиційно історичні деталі та елементи дизайну будуть збережені.

Читайте також: У Кривому Розі діє потужна госпітальна база для надання медичної допомоги пораненим. 

Організатори ГО «Об’єднання відповідальних громадян» потребують грубої чоловічої сили, та не обмежують волонтерів за статтю.

Коли? П’ятниця, 18 серпня, 16:00

Адресу організатори не публікують із міркувань безпеки. Локацію повідомлятимуть в телефонній розмові кожному зареєстрованому

Що чекає на учасників?

  • Крута справа на користь громади і тих, хто боронить нашу державу
  • Знайомства і спілкування
  • Смаколики

Про що наполегливо просять організатори?

  • Вдягнути зручні одяг і взуття, які не шкода забруднити, а також взяти робочі рукавички. Засоби індивідуального захисту (респіратори, захисні окуляри) — вітаються.
  • (За можливості) Мати із собою інструмент для демонтажу: лом, кувалда, молоток. Маємо своє устаткування й точно вас забезпечимо, але чим більше, тим краще.
  • Бути привітним і готовим працювати в команді. Ну як без цього?!:)

Як долучитися?

Заповнюйте форму: https://forms.gle/n8cML6aSVwhA4Fu29, і ми вас обов’язково покличемо

Проєкт «Центр відновлення людей, які постраждали від війни» фінансується European Union in Ukraine.

Раніше ми писали: У Криворізькому районі триває підготовка до початку нового навчального року. У школах та садочках продовжують облаштовувати укриття для безпечної організації освітнього процесу. 

Джерело

Новости Кривого Рога