Люблю читати: школярка з Кривого Рогу взяла участь у Всеукраїнському фотоконкурсі, аби популяризувати читання

Люблю читати: школярка з Кривого Рогу взяла участь у Всеукраїнському фотоконкурсі, аби популяризувати читання0

Криворожанка Уляна Кузнєцова бере участь у фотоконкурсі від українського мережі «Книгарня «Є», журналу «Однокласник» та видавництва «Мала Академія». Про це стало відомо з публікації, мами школярки.

Історію дівчинки розповіла її мама у соцмережах.Уляну  з найменшого віку привчали до книжок.  Полиці її кімнати повністю заповнені дитячою літературою. З початком повномасштабного вторгнення росії, разом з мамою Уляна виїхала до Польщі та зупинилася у Вроцлаві. Всі її улюблені книжки залишилися вдома. Однак, доволі швидко у польському місті родина знайшла чудову бібліотеку з великою кількістю української літератури, вона знаходиться на другому поверсі залізничного вокзалу. В один з днів, після презентації дитячої книги авторки з України, мама Уляни зробила у бібліотеці декілька знімків на пам’ять.

Люблю читати: школярка з Кривого Рогу взяла участь у Всеукраїнському фотоконкурсі, аби популяризувати читання1   Люблю читати: школярка з Кривого Рогу взяла участь у Всеукраїнському фотоконкурсі, аби популяризувати читання2

Фото Наталії Кузнєцової Facebook

Також читайте: У Кривому Розі ремонтують ліфти — скільки та що планують зробити

У травні мама з донею повернулися додому у Кривий Ріг і відправили один із цих знімків на дитячий фотоконкурс під назвою «Я люблю читати». 

«У нас читаюча родина, без книжок ми не уявляємо свого життя і коли побачили інформацію про фотоконкурс – вирішили надіслати знімок. Нас цікавить не так перемога і подарунки, як бажання популяризувати читання серед дітей», — ексклюзивно krivbass.city повідомила Наталія.

Також у конкурсі беруть участь діти з інших регіонів України, які після початку повномасштабного вторгнення переїхали до Кривого Рогу.

Прийом знімків вже завершено, але ви можете підтримати криворіжців, проголосувавши за них на сторінці конкурсу до 10 червня.

Раніше ми писали: На Криворіжжі найближчими днями відключать світло: графіки та адреси

Джерело

Новости Кривого Рога