Дніпропетровщина опинилась у трійці регіонів-лідерів за кількістю несплачених штрафів за порушення правил дорожнього руху. З початку року на область припадає10% від усіх проваджень у Єдиному реєстрі боржників.
Загалом по Україні з початку року реєстр боржників поповнився на 375 810 справ через несплачені вчасно штрафи за ПДР. Хоча цього року ситуація дещо покращилась, у порівнянні з періодом до повномасштабної війни кількість випадків зросла в 2,5 рази.
Наш регіон посів друге місце в антирейтингу з понад 36 тисячами проваджень – це близько 10% від усієї суми боргів по країні. Попереду лише столиця, а одразу за нами – Одещина.
Змінився і гендерний розподіл боржників – дедалі більше жінок потрапляють до статистики. Якщо ще у 2021 році вони складали лише 8% серед тих, хто не вчасно сплатив штраф, то нині цей показник зріс до 21%.
Найчастіше ж у списках боржників опиняються чоловіки віком близько 40 років. Саме на них припадає майже половина всіх проваджень.
Нагадаємо, раніше ми писали, що на Дніпропетровщині зафіксували один із найвищих рівнів аварійності в Україні.