Майже рік чекали на Героя: на щиті до Кривого Рогу повертається захисник Павло Ліхман

Майже рік чекали на Героя: на щиті до Кривого Рогу повертається захисник Павло Ліхман

До Кривого Рогу повернули тіло загиблого криворіжця Павла Ліхмана. Про це журналістам стало відомо із власних джерел. 

Павло Ліхман народився на Криворіжжі. Він захищав Україну від російських окупантів, служив у одному з батальйонів Національної гвардії. Звістка про загибель чоловіка надійшла 3 вересня. Відомо, що він загинув під час звільнення Херсонщини.

Журналістам krivbass.city стало відомо, що рідні і друзі чекали на тіло загиблого героя майже рік. Нам вдалося поспілкуватися з колегами Павла. Ось що нам розповіли:

У мирному житті понад 20 років Павло працював на основному виробництві комбінату «АрселорМіттал Кривий Ріг». Павло Ліхман влаштувався на підприємство у 2002 році. У 2018 перейшов на дільницю МБЛЗ розливальником сталі ( струмковим ). Тільки закінчивши стажування, відразу почав виконувати обов’язки старшого розливальника.

Колега і його друг згадує, що свою роботу Павло завжди виконував якісно і сумлінно. Він був надійним товаришем, на його міцне плече можна було спертися як у роботі, так і за межами підприємства.

Церемонія поховання з Павлом Ліхманом відбудеться у понеділок, 07 серпня:

О 10:00 — прощання біля будинку загиблого (м. Кривий Ріг Дніпровське шосе, 50);

О 10:30 — прощання з загиблим Героєм на Алеї Слави.

«Вічний спокій душі та слава захиснику, який віддав життя за Україну! Нехай тіло воїна, втомлене боями, посічене ворожою зброєю спочиває з миром. Герої не вмирають», — написала у соцмережах Олена Ліхман, дружина загиблого захисника.

Редакція krivbass.city висловлює глибокі співчуття рідним та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава!

Раніше ми писали: Минулої суботи, 5 серпня, на цвинтарі селища Широка Дача, що в Інгулецькому районі, місцеві мешканці побачили зірвані державні прапори та погнуті флагштоки.

Джерело

Новости Кривого Рога