Мамам малюків, народжених на новорічні свята, вручили подарунки від Кривого Рогу

Маленьким криворіжцям, які народилися в перші дні нового року, вручили подарунки від міста.

1 і 2 січня в пологових будинках Кривого Рогу на світ з’явилося 20 малюків: 11 дівчаток і 9 хлопчиків. Всім новонародженим і їх матусям передали від міської влади найтепліші вітання і вручили подарунки.

Також, батькам презентували послугу «документи на дитину». Така послуга одним пакетом працює в Кривому Розі більше року. Щоб в перші дні підтримати і допомогти сім’ї, в яких з’явилися немовлята, спрощена система видачі документів для новонародженого. Батьки можуть оформити і отримати свідоцтво про народження малюка, соціальну допомогу, а також інші довідки, пов’язані з народженням дитини в одному місці — Центрі муніципальних послуг «Віза».

«Тепер батьки зможуть отримувати всі довідки одним пакетом і в одному місці. Така послуга не тільки полегшує процедуру прописки, а й дає можливість батькам проводити більше часу зі своїм малюком, а не в чергах під кабінетами. Важливо відзначити, що послуга — безкоштовна», — зазначила Людмила Зеленська, заступник директора департаменту адміністративних послуг.

Одним пакетом можна отримати: свідоцтво про народження дитини, прописку новонародженого, допомога при народженні, привласнення ідентифікаційного номера, посвідчення багатодітної сім’ї (при народженні 3-го дитини, пільги по оплаті житлово-комунальних послуг для багатодітних сімей, постановку в електронну чергу для прийняття в дитячий садок.

«Це справжнє новорічне — диво тримати на руках рідного малюка! Ми очікували доньку в перших числах січня, але новорічна ніч, яку вважають особливою і чарівної, піднесла нашій родині сюрприз. На цьому несподіванки та подарунки не закінчилися. Ми вдячні меру за підтримку, турботу і увагу, і таку зручну послугу. Думаю, наш малюк буде рости під мирним небом і стане гідним мешканцем нашого улюбленого міста», — зазначила Вікторія, молода мама.

Новости Кривого Рога