Менше місяця залишилося в українців, щоб обміняти гроші старого зразка

Нацбанк закликав українців переглянути свої заощадження та обміняти монети і купюри старого зразка. Така можливість зберігається лише до 30 вересня включно. Надалі це зробити буде неможливо. Здійснити обмін можна в уповноважених банках АТ «Ощадбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Райффайзен Банк», АТ «ПУМБ» безкоштовно. Повідомлення опублікував Національний банк України у Facebook.

Менше місяця залишилося в українців, щоб обміняти гроші старого зразка

В Українців залишилося менше місяця, аби обміняти дрібні монети та купюри старого зразка: до 2003 року випуску. Після 30 вересня вони вже не обмінюватимуться. 
Це стосується монет номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок, які перестали бути платіжним засобом і вилучаються з готівкового обігу та банкнот в 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 та 200 гривень всіх зразків до 2003 року випуску. 
Громадяни можуть звернутися до уповноважених банків: АТ «Ощадбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Райффайзен Банк», АТ «ПУМБ». У яке саме відділення йти потрібно дізнаватися на офіційному сайті установи.  
Для успішного обміну сума має бути кратною 10 копійкам. Ця операція здійснюється на безоплатній основі для усіх розмінних монет і банкнот. 
Раніше Нацбанк пом’якшив обмеження продажу іноземної валюти. Що змінилося для українців можна дізнатися тут https://one.kr.ua/news/49057

Менше місяця залишилося в українців, щоб обміняти гроші старого зразка1

Джерело

Новости Кривого Рога