Мешканців Кривого Рогу просять пройти повірку лічильників холодної води

Згідно з новими правилами, громадяни України зобов’язані повірити прилади обліку протягом трьох місяців після завершення опалювального періоду. Тому криворіжців, яким це необхідно, закликають зробити це до 23 червня. Про це повідомляє «Кривбасводоканал».

Мешканців Кривого Рогу просять пройти повірку лічильників холодної води

В Україні внесено зміни до законодавства щодо державної повірки лічильників холодної води. Згідно з новими вимогами, споживачам необхідно повірити прилади обліку протягом трьох місяців після завершення опалювального періоду. 

У Кривому Розі, де опалювальний сезон закінчився 23 березня, абонентам рекомендується повірити лічильники до 23 червня. Задля повірки мешканцям пропонують два варіанти: 

— самостійно демонтувати прилад і відвезти його до ДП «Кривбасстандартметрологія» (вул. Криворіжсталі, 23; (067) 522-71-94), або принести його до водомірної майстерні «Кривбасводоканалу» (пр. Гагаріна, 41А; (067) 563-26-23);

— замовити послугу повірки лічильника без демонтажу в сертифікованій компанії;

— потім запросити контролера на опломбування, контакти районних дільниць тут. 

Зверніть увагу: якщо повірка вашого лічильника ще чинна, спершу слід зняти стару пломбу. Це також робить контролер «Кривбасводоканалу», з яким ви попередньо домовляєтеся про візит.

Нагадаємо, що рекомендований термін внесення показань лічильника — останній календарний день місяця.

Джерело

Новости Кривого Рога