Мешканець Дніпропетровщини налагодив незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон

Прокуратура Дніпропетровської області.

За даними слідства, мешканець Дніпра організував схему переправлення військовозобов’язаних через держкордон в умовах воєнного стану.

Він обіцяв чоловікам, що підлягають мобілізації, допомогу у виготовленні документів – довідки військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби із виключенням з військового обліку за станом здоров’я.

Вартість такої послуги оцінював у 4500 доларів США з людини.

Правоохоронці затримали чоловіка під час передачі пакету документів для місцевого мешканця призивного віку та одержання від нього грошових коштів.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання фігуранта вилучено гроші, печатки, чорнові записи та документи.

Чоловіку повідомлено про підозру  та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

 

Мешканець Дніпропетровщини налагодив незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон0 Мешканець Дніпропетровщини налагодив незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон1 Мешканець Дніпропетровщини налагодив незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон2 Мешканець Дніпропетровщини налагодив незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон3 Мешканець Дніпропетровщини налагодив незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон4

Джерело

Новости Кривого Рога