Мешканець Кривого Рогу організував наркобізнез з щомісячним доходом у 5 мільйонів гривень

Фото Державного бюро розслідувань

У Кривому Розі злочинне угруповання займалося виробництвом і розповсюдженням важких наркотиків. Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

Наркобізнес організував криворіжець, який залучив до банди п’ятьох мешканців області, у тому числі колишнього правоохоронця. Щомісячно вони заробляли 5 мільйонів гривень.

Читайте також: мешканець Кривого Рогу допомагав уникнути мобілізації: ціна питання 5 тисяч доларів

Під час підбору членів угрупування організатор враховував їхні особисті якості, фізичні дані, навички, зв’язки серед осіб, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Також він вимагав повного підпорядкування.

Банда спеціалізувалася на продажі опію та метамфетаміну. Опій виготовлявся у спеціально обладнаній лабораторії в одному з дачних кооперативів неподалік від міста Кам’янське. Наркотики продавалися через так звані закладки або особисто в руки «клієнтів».

Мешканець Кривого Рогу організував наркобізнез з щомісячним доходом у 5 мільйонів гривень1

Правоохоронці викрили угрупування у лютому 2023 року. Усіх членів угруповання затримано, вони знаходяться за ґратами.

Під час спецоперації правоохоронці провели понад 25 обшуків та вилучили готові для продажу наркотики, прекурсори, мобільні телефони та майже півмільйона гривень готівки.

Мешканець Кривого Рогу організував наркобізнез з щомісячним доходом у 5 мільйонів гривень2   Мешканець Кривого Рогу організував наркобізнез з щомісячним доходом у 5 мільйонів гривень3 

Фото Державного бюро розслідувань

Всі члени банди підозрюються в участі у злочинній організації, незаконному виробництві та збуті наркотичних засобів (1, 2 статті 255, частини 4 статті 28 частини 3 статті 307 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Раніше ми писали: мешканці Дніпропетровщини вербували військових та правоохоронців для роботи на рф: деталі.

Джерело

Новости Кривого Рога