Мешканка Кривого Рогу відзначає 100-літній ювілей

5 липня Марія Василівна Ткаченко відзначає день, коли з її дня народження минуло рівно 100 років. Народилася вона у Кривому Розі в багатодітній родині. У часи Другої світової, дівчину вивезли до Німеччини на примусові роботи. По закінченню війни наша землячка повернулася на Батьківщину, виростила двох дітей, а зараз допомагає з вихованням онуків та правнуків. Повідомила про поважний ювілей Криворізька міська рада на офіційній сторінці у мережі.

Мешканка Кривого Рогу відзначає 100-літній ювілей

5 липня у Марії Василівни Ткаченко ювілей – вона відзначає 100 річницю з дня народження. Жінка народилася і жила у нашому місті, поки не прийшли нацисти та не вивезли до Німеччини, де їй довелося протягом 1942-1945 років працювати на примусових роботах. По закінченню війни Марія Василівна змогла повернутися до Кривого Рогу і почала влаштовувати життя наново. Працювала на різних підприємствах міста, створила родину та виростила двох дітей. Зараз іменинницю радують онуки і правнуки, до виховання яких вона також доклала зусиль.

Редакція «Першого міського» у такий знаменний день щиро вітає ювілярку і бажає здоров’я, душевного спокою, затишку та найголовніше мирного неба!

Джерело

Новости Кривого Рога