Металург з Кривого Рогу, що вважався зниклим без вісті на фронті з жовтня, загинув на Херсонщині

Понад пів року захисник вважався зниклим безвісти, але, на жаль, родина отримала підтвердження, що Андрій загинув 8 жовтня 2022 року під час звільнення Херсонщини, повідомляють газета Металург та прес-служба АрселорМітал Кривий Ріг

300523 22 min

Понад 20 років герой працював на підприємстві АрселорМітал Кривий Ріг у конвертерному цеху. Останнє його місце роботи – диспетчер МБРС.

Робота відповідальна, в якій важлива кожна дрібниця, коли від твоїх дій залежить результативність та безпека великого підрозділу. Колеги героя розповідають, що Андрій Ляшко був одним з найкращих та найвідповідальніших і в роботі, і у звичайному житті.

«Ми щиро сподівалися усі ці місяці, коли Андрій вважався зниклим безвісти, що наш колега живий, – розповідає старший диспетчер Роман Приставка. – Але не судилося, ця війна забирає найкращих. Андрій був світлою людиною: спокійний, добрий, завжди відповідально ставився до будь-якого доручення, мав «золоті руки». Він міг не піти на передову, але вирішив для себе, що має встати на захист своєї родини та своєї країни. Це вчинок з великої літери. Серце героя припинило битися в боях біля села Давидів Брід на Херсонщині. Це велика втрата не лише для родини захисника, а й для усього нашого цеху. Не забудемо його ніколи!»

У захисника залишилися дружина, донька та син.
Щиро співчуваємо родині та побратимам загиблого героя.

Вічна пам’ять!

Тетяна БАБЕНКО,
газета «Металург»,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога