Міни на березі і у воді: надзвичайники Кривого Рогу попередили мешканців про небезпеку відпочинку на водних об’єктах

Криворізьке районне управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Фахівці ДСНС 23-го травня провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з відпочивальниками поблизу водних об’єктів у Криворізькому районі. 

Рятувальники нагадали громадянам основні вимоги безпеки, яких необхідно дотримуватися під час перебування біля водойм. Застерегли батьків, що в жодному разі не можна залишати дітей без нагляду.

Надзвичайники звернули особливу увагу на тому, що на період воєнного стану необхідно утримуватись від відвідування водних об’єктів, адже як біля берега, так і на дні, можна натрапити на вибухонебезпечні предмети.

Для закріплення отриманої інформації громадянам вручали пам’ятки превентивного характеру.

 

 

 

Міни на березі і у воді: надзвичайники Кривого Рогу попередили мешканців про небезпеку відпочинку на водних об'єктах0 Міни на березі і у воді: надзвичайники Кривого Рогу попередили мешканців про небезпеку відпочинку на водних об'єктах1 Міни на березі і у воді: надзвичайники Кривого Рогу попередили мешканців про небезпеку відпочинку на водних об'єктах2 Міни на березі і у воді: надзвичайники Кривого Рогу попередили мешканців про небезпеку відпочинку на водних об'єктах3 Міни на березі і у воді: надзвичайники Кривого Рогу попередили мешканців про небезпеку відпочинку на водних об'єктах4 Міни на березі і у воді: надзвичайники Кривого Рогу попередили мешканців про небезпеку відпочинку на водних об'єктах5

Джерело

Новости Кривого Рога