Міністр оборони України Олексій Резніков високо оцінив роботу з надання медичної допомоги військовослужбовцям у Кривому Розі

Міністр оборони України Олексій Юрійович Резніков, разом із головою Ради оборони м. Кривий Ріг Олександром Вілкулом та представниками місцевого самоврядування провів низку робочих нарад у Кривому Розі, поспілкувався з військовослужбовцями, які проходять лікування в одній із лікарень міста, вручив нагороди воїнам, які проявили мужність та героїзм під час захисту України.

Під час спілкування з криворізькими медиками та пораненими воїнами, яким вони надають допомогу, Міністр оборони Олексій Резніков зазначив:

«Мені приємно тут знаходитись, тому що я з родини лікарів — у мене мама була медик і я часто бував у неї на робочому місці. Дуже хочу подякувати медикам за те, що ви робите для наших захисників та захисниць! Через вас пройшло понад 20 тисяч бійців — ця цифра вражає. До допомоги нашим військовим долучаються іноземні партнери, які надихаються, як боронять країну наші військові і як працюють медики. У мене сьогодні дуже проста і одночасно дуже важлива місія —  кожному з вас сказати слова вдячності за те, що ви робите і за те, що ви ще зробите! І хочу підкреслити, що ми переможемо у цій війні, тому що вона не нами була розпочата, але нам її завершувати! Тримаємо стрій!»

Голова ради оборони міста Кривий Ріг Олександр Вілкул сказав:

«З початку повномасштабного вторгнення Кривий Ріг став головною та потужною госпітальною базою спочатку для херсонського напрямку, а зараз місто приймає поранених захисників з різних напрямків де тривають потужні бойові дії.  З початку агресії російської федерації медичні заклади міста прийняли понад 20 тисяч хворих та поранених захисників. Медикаментами наші лікарні забезпечені, медперсоналом укомплектовані. Всього вистачає. Наприклад,  якщо НСЗУ дає 36 грн. на харчування, то у Кривому Розі, за рахунок міського бюджету — 150 грн. на  добу. На питання, яке я задаю у лікарні стосовно харчування, відповідь – «Все нормально. Скарг не маємо! Все рівно!».

У Кривому Розі Радою оборони міста з початку війни створено потужну госпітальну базу та налагоджена комплексна система надання медичної допомоги пораненим військовослужбовцям — від першої невідкладної допомоги до  проходження  реабілітації. Від початку війни   у прифронтових громадах чергували та працювали криворізькі медики та карети «швидкої», які могли оперативно доставляти поранених до міста, що дозволило врятувати не одне життя. Медичні заклади Кривого Рогу забезпечені ліками, з початку війни створений та постійно поповнюється їх стратегічний запас. На випадок екстрених ситуацій у медзакладах є джерела резервного живлення — генератори.

Організована у Кривому Розі система роботи та надання допомоги відзначена багатьма лікарями з інших міст. Після лікування багатьох бійців направляють на реабілітацію. У Кривому Розі працює один з кращих в Україні Центрів медичної реабілітації ветеранів війни. Заклад відкритий у вересні 2017 року, він фінансується коштом міського бюджету. За цей час тут проліковано більше 4000  ветеранів, а з початку повномасштабної агресії росії до криворізького Центру на реабілітацію направляють військовослужбовців з усієї України.

Міністр оборони України Олексій Резніков високо оцінив роботу з надання медичної допомоги військовослужбовцям у Кривому Розі0 Міністр оборони України Олексій Резніков високо оцінив роботу з надання медичної допомоги військовослужбовцям у Кривому Розі1 Міністр оборони України Олексій Резніков високо оцінив роботу з надання медичної допомоги військовослужбовцям у Кривому Розі2 Міністр оборони України Олексій Резніков високо оцінив роботу з надання медичної допомоги військовослужбовцям у Кривому Розі3 Міністр оборони України Олексій Резніков високо оцінив роботу з надання медичної допомоги військовослужбовцям у Кривому Розі4 Міністр оборони України Олексій Резніков високо оцінив роботу з надання медичної допомоги військовослужбовцям у Кривому Розі5

Джерело

Новости Кривого Рога