Минулого тижня російські окупанти вбили трьох українських дітей, — Офіс Генпрокурора

За перший тиждень травня загинуло троє маленьких українців, ще четверо неповнолітніх дістали поранення внаслідок збройної агресії рф. Таку статистику опублікував Офіс Генерального прокурора.

Минулого тижня російські окупанти вбили трьох українських дітей, - Офіс Генпрокурора

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, станом на ранок 8 травня більше ніж 1444 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. Сім з них –  минулого тижня. Загинуло 480 маленьких українців та ще понад 964 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Зросли цифри травмованих та вбитих російськими окупантами неповнолітніх у Донецькій, Херсонській та Чернігівській областях. Згідно зі статистикою, найбільше дітей постраждало у Донецькій області – 455, Харківській – 275, Київській – 128, Херсонській – 96, Запорізькій – 89, Миколаївській – 89, Чернігівській – 70, Дніпропетровській – 67, Луганській – 66.

Офіс Генерального прокурора нагадує, що цифри не остаточні: встановлення даних у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях триває.

Джерело

Новости Кривого Рога