Мінус два МАФи: у Кривому Розі демонтували незаконно встановлені кіоски

Фото виконавчого комітету Саксаганської районної у місті ради

У Кривому Розі демонтували кіоски, які підприємці самовільно встановили на території Саксаганського району Кривого Рогу. Про це повідомили на сторінці Facebook виконавчого комітету Саксаганської районної у місті ради.

Читайте також: для скверу місця немає: у Кривому Розі продовжують МАФізацію мікрорайонів

Демонтаж МАФів здійснили працівники комунального підприємства «Парковка і реклама». Кіоски, на які не було дозвільних документів, були розміщені за двома адресами Саксаганського району: біля житлового будинку 14 на бульварі Вечірньому та біля станції швидкісного трамваю «Сонячна» (зі сторони виходу на мікрорайон Східний).

Торгівля у тимчасових об’єктах для здійснення підприємницької діяльності вже не велася. Металеві конструкції кіосків зіржавіли, а пластикові-обсипалися. Вони не лише безцільно займали земельну площу, а й псували загальний вигляд району.

Мінус два МАФи: у Кривому Розі демонтували незаконно встановлені кіоски1

 


Фото виконавчого комітету Саксаганської районної у місті ради

Нагадаємо, раніше демонтаж самовільно встановлених МАФів провели і в Покровському районі міста, більшу частину конструкцій прибрали з зупиночних комплексів. Тоді підприємців попередили, що задля уникнення подібних ситуацій, ФОПи мають своєчасно врегульовувати земельні відносини, подовжувати договори оренди земельних ділянок.

Раніше ми писали: МАФам бути: криворізькі депутати не підтримали петиції щодо знесення кіосків.

 

 

Джерело

Новости Кривого Рога