“Міський город” у Кривому Розі: як приєднатися до акції у парку Мершавцева

“Міський город” у Кривому Розі: як приєднатися до акції у парку Мершавцева0

Найближчої суботи, 13 травня, у Кривому Розі проведуть екологічну акцію “Міський город”. Це щорічний захід, який проводить благодійний фонд “Громадська ініціатива мешканців Кривбасу”.


Долучитися до акції запрошують родини із дітьми. “Міський город” — це акція із висадки насіння овочів і зелені у парку ім. Федора Мершавцева. Всі охочі можуть приєднатися до створення городу прямо у парку. Старт акції об 11:00.


Цього року організатори вирішили розширити перелік рослин, якими поповниться міський город. Тож на учасників акції очікують новинки.


Читайте також: Робіть це і будете збирати врожай квасолі кілька разів на сезон.


Пізніше, влітку та восени, всі охочі зможуть долучитися до спільного збору врожаю у “Міському городі”. Зазвичай збирають помідори, перці, огірки, кабачки та зелень — салат, петрушку і кріп. Потім учасники акції готують корисні страви із овочів та зелені, які зібрали.


Також ми розповідали, що 18 травня в Україні святкуватимуть День вишиванки. Це свято, присвячене національному вбранню — вишиванці, яка є символом національної єдності та культурної спадщини України.

Джерело

Новости Кривого Рога