Молодого Героя поховають поблизу Кривого Рогу 11-го вересня

Як повідомляє Весь Кривий Ріг з посиланням на паблік «Лозуватська сільська рада», в лікарні обірвалося життя НІКОЛАЙЧУКА Богдана Валерійовича, який отримав важкі поранення в бою з окупантами

080923 43 min

Богдан НІКОЛАЙЧУК народився 24 листопада 1995 року.
Розпочав навчання у Криворізькій СЗШ №68, зростав у багатодітній та дружній родині, був старшим сином та першим помічником у сім’ї.

З 2008 року навчався у Лозуватській середній школі №2. Богдан був наполегливим учнем, розумним, сміливим, товариським, мав багато друзів, завжди посміхався, захоплювався спортом, любив футбол.

У 2013 році закінчив 11 клас, отримав атестат про загальну середню освіту та продовжив навчання у Криворізькому будівельному коледжі. Був членом футбольної сім’ї ФК «КРИВБАС-АТО».

У 2020 році Богдан пішов на строкову службу, згодом перевівся на контракт.

Під час вторгнення росії в Україну, з честю став на захист своєї держави, був у складі 17 –ї окремої Криворізької танкової бригади.

Після тяжких поранень 5-го вересня серце мужнього Воїна перестало битися — Герой-танкіст з Кривого Рогу помер 5-го вересня в лікарні від отриманих в бою ран

У Богдана Валерійовича лишилася дружина із сином, рідні брати та сестри, батьки.

Висловлюємо щирі співчуття та сумуємо разом з родиною.
Вічна пам’ять Герою, низький уклін батькам за виховання сина.

Церемонія прощання із захисником НІКОЛАЙЧУКОМ Богданом відбудеться 11 вересня 2023 року (понеділок) о 12:00 год на Меморіалі у с. Лозуватка, який знаходиться біля Лозуватського ліцею ім. Т.Г. Шевченка.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога