На АрселорМітал Кривий Ріг повідомили про загибель Героя поблизу Мар’їнки

4-го квітня Євген БІЛОУС загинув на полі боя під Мар’їнкою у Донецькій області, повідомляє прес-служба АрселорМітал Кривий Ріг

090523 7 min

Сильний характер, вимогливість та наполегливість завжди були притаманні Євгену БІЛОУСУ, повідомляє прес-служба АрселорМітал Кривий Ріг.

Тому з перших днів праці газорізальником у цеху металоконструкцій Ливарно-механічного заводу він заявив про себе, як про людину, яка йтиме вперед і виконуватиме успішно найскладніші завдання.

«Ми пам’ятаємо Євгена, як позитивну, щиру та відкриту людину. Йому завжди довіряли найскладніші завдання, адже він віртуозно володів багатьма ручними різальними інструментами, був газорізальником-«ювеліром», настільки точно і ретельно виконувалася ним уся робота. За роки праці в цеху він набув досвіду, завжди допомагав іншим, був світлою людиною. На жаль, ми втрачаємо найкращих. Євген один з тих, ким ми завжди пишатимемося і пам’ятатимемо. Він загинув, але залишився непереможним», – говорить Євген Демідов, бригадир газорізальників цеху металоконструкцій Ливарно-механічного заводу.

Співчуваємо родині, друзям та колегам загиблого захисника.
Вічна шана та пам’ять Герою!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога