На Центральному комбінаті Метінвесту навчають безпечно працювати з вантажопіднімальними машинами

На Центральному комбінаті Метінвесту навчають безпечно працювати з вантажопіднімальними машинами

На Центральному ГЗК продовжують виконання програми навчання співробітників. Днями фахівці комбінату пройшли триденний тренінг з організації безпечного виконання робіт з використанням вантажопідіймальних кранів та машин. Про це повідомили у пресслужбі компанії Метінвест. 

Тренінги та відпрацювання практичних навичок проводились на базі навчально-тренувального полігону збагачувальної фабрики Центрального ГЗК в умовах, наближених до реальних. Основним завдання тренерів було надати працівникам можливість побачити та вміти запобігти умовним ризикам та небезпеці на «виробничому майданчику».

Читайте також: За півтора року повномасштабної війни компанія Метінвест передала вже 441 автівку різного призначення. 

На Центральному комбінаті Метінвесту навчають безпечно працювати з вантажопіднімальними машинами1

Знання цегоківцям передавав досвідчений інструктор «Метінвест Політехніки» Сергій Шатов. Спеціаліст впевнений, для того, щоб робоча зміна була продуктивною, недостатньо просто знати пункти, прописані в інструкції з охорони праці, та дотримуватися технології. Ефективною робота вважається тільки тоді, коли вона виконана безпечно та без порушень.

На Центральному комбінаті Метінвесту навчають безпечно працювати з вантажопіднімальними машинами2

Під час теоретичної частини тренінгу спеціалісти розглядали питання законодавства та основні правила виконання робіт, починаючи з підготовки та оцінки дій та ризиків. На  практиці учасники відпрацьовували навички під час різних  форматів роботи, у  тому числі у нестандартних ситуаціях.

У тренінгу взяли участь 24 співробітника ЦГЗК з числа лінійних керівників структурних підрозділів. У вересні навчання пройдуть ще 24 спеціаліста.

Раніше ми писали: Цього року компанія Метінвест допомогла підготувати до школи майже 3000 першачків, чиї батьки працюють на підприємствах України. Першачки отримали від Метінвесту зошити в косу лінію та клітинку, папки для їхнього зберігання, ручки, олівці, набори для малювання та яскраві щоденники. 

Джерело

Новости Кривого Рога