На Центральному комбінаті Метінвесту відпрацювали навички безпечної роботи з електроустановками

На Центральному комбінаті Метінвесту відпрацювали навички безпечної роботи з електроустановками

На фабриці огрудкування Центрального ГЗК провели тренінг-інструктаж для електротехнічного персоналу з відпрацюванням практичних навичок організації безпечного виконання робіт в електроустановках. 

Основне завдання навчання — підвищення рівня розуміння необхідності дотримання інструкцій та нормативних актів з охорони праці, застосування на практиці отриманих знань для забезпечення особистої та колективної безпеки на робочих місцях.

Читайте також: На збагачувальній фабриці Центрального гірничо-збагачувального комбінату провели планово-запобіжний ремонт млинів

На Центральному комбінаті Метінвесту відпрацювали навички безпечної роботи з електроустановками1 На Центральному комбінаті Метінвесту відпрацювали навички безпечної роботи з електроустановками2

Фото пресслужби компанії Метінвест 

Інструктаж проводився на спеціальному навчально-тренувальному полігоні для робіт в електроустановках. Ділився знаннями та приймав «екзамени» у учасників головний енергетик фабрики огрудкування Валентин Куценко. До участі у тренінгу були залучені й експерти Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, які проводили опитування учасників і перевіряли знання спеціалістів.

Під час теоретичного навчання учасники дізналися  про основні причини травматизму,  вимоги  до електробезпеки на виробництві, організаційні та технічні заходи, які допомагають створювати безпечні умови виконання робіт та запобігають нещасним випадкам.

Раніше ми писали: ан Центральному комбінаті для  фахівців підрозділу з охорони праці та промислової безпеки, спеціалістів, що виконують виробничі завдання над землею та лінійних керівників організували тренінги з проведення робіт на висоті. 

Джерело

Новости Кривого Рога