На Центральному комбінаті Метінвесту збільшують продуктивність основного технологічного обладнання

На Центральному комбінаті Метінвесту збільшують продуктивність основного технологічного обладнання

На збагачувальній фабриці Центрального гірничо-збагачувального комбінату провели планові ремонти основного технологічного обладнання. Про це повідомили у пресслужбі компанії Метінвест.

Для попередження надзвичайних ситуацій, пов’язаних із роботою устаткування, на ЦГЗК системно проводять планові ремонти. Такий підхід допомагає зберегти оптимальну робочу потужність та високу якість виробництва. Днями спеціалісти комбінату разом із робітниками «Метінвест-Промсервісу» та «ГОК-Сервісу» відновили основне оснащення 14-15 секцій збагачувальної фабрики — перевірили конвеєри, класифікатори, дешламатори та млини. Загалом оновили 16 одиниць обладнання.

Щоб продовжити термін служби, фахівці замінили компоненти, які зазнали найбільшого зношення. Для конвеєрів – це роликові опори та натяжні барабани, для класифікаторів – спіралі, для млинів — черпаки та вал-шестерні.

Особливу увагу приділили комплексному підходу до ремонту млинів  – провели обтяжку болтів кріплення хоботів, патрубків, люків, броні та приводів. Також ретельно перевірили та перебрали усі вузли й деталі дешламаторів.

На Центральному комбінаті Метінвесту збільшують продуктивність основного технологічного обладнання1 На Центральному комбінаті Метінвесту збільшують продуктивність основного технологічного обладнання2

Читайте також: На Центральний гірничо-збагачувальний комбінат після комплексного капітального ремонту на заводі у Латвії повернувся тепловоз 2ТЕ10М

Окрім цього, позварювали огороджувальні перила, бункери конвеєрів, ванни класифікаторів. Провели  слюсарні роботи з обтяжки приводів, редукторів, заміни підшипників, футеровки обладнання тощо.

«Відновлюючи обладнання під час планових ремонтів,  ми досягаємо вдосконалення його робочих характеристик за рахунок операційних покращень. Це, в свою чергу, впливає на зниження частоти проведення ремонтів та підвищення продуктивності. Наприклад, на секціях 14-15 виявили слабкі місця, що обмежували можливість працювати обладнанню більше 60 днів через зношування футеровки в тічці конвеєра та черпаків млинів. Ми знайшли рішення через модернізацію устаткування і таким чином продовжили міжремонтний період до 104 днів. Такі планові заходи мають велике значення для безперервного виробничого процесу. Вони сприяють зниженню часу простоїв устаткування, а також підвищенню його продуктивності та якості роботи. Ефективний ремонт забезпечує стійкий робочий процес та мінімізує можливість виникнення непередбачуваних збоїв у роботі» — підкреслив начальник дільниці збагачувальної фабрики ЦГЗК Едуард Кобіцький.

Раніше ми писали: Від початку повномасштабної війни Група Метінвест освоїла виробництво спецсталі та металевих виробів для потреб українських воїнів.

Джерело

Новости Кривого Рога